Заказать звонок

  Наша компанія–це:

  Індивідуальний підхід до кожного об’єкта

   

  Обладнання перевірених виробників

   

  Найкраща якість та ціни

  На даний момент найважливішим питанням у світі є нестача енергії і, отже, необхідність пошуку нових її джерел, джерел, які не вб’ють навколишнє середовище і, відповідно, нас – альтернативу.

  Альтернативна енергетика сьогодні є найбільш перспективним методом отримання чистої енергії. Хоча альтернативна енергія ще не широко використовується, вона все ще важлива через її вигідні умови використання, а саме мінімальний ризик завдати шкоди навколишньому світу.

  Багато країн давно активно розвивають сферу виробництва енергії з відновлюваних джерел, усвідомлюючи, наскільки важливе і серйозне це питання не тільки для них, але і для світу, адже на тлі забруднення повітря і нестабільності цін на нафту потреба в пошуку нового джерела енергії постійно зростає пропорційно росту кількості потребуємої єнергії.

  І ось один з кращих способів вирішення цієї проблеми:

  Одним з варіантів чистої енергії є сонячна енергія. Джерело енергії в цьому випадку невичерпне, в порівнянні з людським масштабом, як є поновлюване, тобто поповнюється без зовнішніх перешкод, Сонце, природно – світло і тепло, яке воно випромінює.

  Обговоримо переваги
  альтернативної енергетики:

  • Видобуток чистої енергії, а значить, ніяких небезпечних відходів, що, відповідно, не шкодить навколишньому середовищу і як наслідок – вам
  • Економічна ефективність. При цьому повністю окупність інвестицій в альтернативну енергетику за три-п’ять років. Монтаж і експлуатація також не вимагають додаткових витрат, так як в цій сфері діяльності немає податків.
  • Невичерпність джерела ресурсів, що є важливим аспектом.
  • Мінімальна вимога до технічного обслуговування. Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час і додаткові витрати.
  • Термін служби. Це ще одна величезна перевага, адже сонячні батареї, наприклад, прослужать вам близько двадцяти років.
  • Такі системи електропостачання суттєво впливають на престижність об’єкта, що дуже ймовірно вплине на його вартість у майбутньому, а отже, на його підвищення.
  • Немає необхідності підключатися до центральної мережі вашого опалення або електропостачання.
  • Якісний захист від незапланованих відключень електроенергії, а головне – регулярних перепадів напруги, які можуть мати наслідки.

  Як ви, можливо, помітили, альтернативна енергія допоможе вам заощадити гроші, не забруднить навколишнє середовище, що дуже важливо в наш час, і не небезпечно для життя людини і планети в цілому. Якщо ви хочете придбати і встановити сонячні батареї або інші елементи, ви можете звернутися в нашу компанію, де вам будуть надані ці послуги з гарантією якості. Більш детальну інформацію та відповіді на Ваші запитання Ви можете дізнатися у наших співробітників, за телефонами вказаними на сайті.

  risen_logo-8fac29b3557da254e7cdf96d0863a9bf044910fc67f9d9738994b1393286294d
  Kostal
  Huawei-logo
  ja_solar_logo.jpg.pagespeed.ce_.ge-DpMg0Kz
  fronius
  Altek-logotip
  amerisolar_logo
  744x480-trim00742479-33ccf585a7db04777f7e4aa7feb8ccc5
  28-large_default

  Попередній
  Наступна

  Ми надаємо повне супроводження проекту

  Консультації по СЕС

  проконсультуємо вас з будь-якого питання

  Розробка проекту

  розробимо для вас найкращий проект на основі вашого запиту

  Вибір обладнання

  знайдемо для Вас надійне обладнання

  «Зелений тариф»

  допоможемо укласти договір «Зелений тариф»

  Установка електростанції

  виконаємо монтаж якісно і професіонально

  Гарантія та обслуговування

  забезпечимо гарантійне та сервісне обслуговування

  Запрошуємо відвідати Виставковий зал, який знаходиться за адресою – Підгородне, вул. Партизанський 155 (виїзд з Підгородного, в бік Магдалинівки).

  Тут ви можете отримати вичерпну інформацію з ваших питань, попередній прорахунок, а також подивитися обладнання.

  Дніпро, вул. Ярослава Мудрого 68, оф.123